Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Anketa

Vymýšlíte vlastní ruletní systémy, či používáte spíše doporučené?

Celkový počet hlasů: 544

Novinky

26.09.2015 09:01
Unibet podporuje i turnaje v kasinu. Zúčastnit se může každý. O co jde ? Je možnost výhrat každý den.   Hrát můžete dva hlavní typy turnajů: Nejvyšší výhra z jednoho zatočení Nejlepší výsledek (= dosažená výhra) v několika po sobě jdoucích kolech točení (většinou ve dvaceti)   Tyto...
24.09.2015 18:08
Dnes se upravila sekce kasína - unibet. Z důvodu neaktuálních informací. - doplnění informace o aktualních bonusech - přepis textu - další info o kasínu, které doporučuje náš web   Ruletě zdar hrajemeruletu.cz
12.07.2015 14:06
Finále Wimbledonu Kdo vyhraje hrající legenda Federer či Djokovič využijte aktualního bonusu v kasíně unibet - vice info níže. Máme pro tebe další důvod, proč si na Unibetu vsadit na mužské finále Wimbledonu. Uzavři libovolnou předzápasovou nebo live sázku na finále mužů v minimální hodnotě 150 Kč...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Ruletní systémy, sázení na internetu. Jak pokořit ruletu.
Napište nám svůj příběh, dotaz, či připomínky!